€ 117,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Rénergie
Gezichtscrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Gezichtscrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 117,01
| Artikel | Lancôme Rénergie Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Rénergie |
| EAN | 3147758016857 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 234,02 per 100 ml |