Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Lash Cils Booster
Wimperserum - 4 ml
Wimperserum - 4 ml
€ 56,99
| Artikel | Lancôme Lash Cils Booster Wimperserum 4 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Lash Cils Booster |
| EAN | 3614273014830 |
| Categorie | Oogmake-up |
| Producttype | Wimperserum |
| Volume | 4 ml |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 1.424,75 per 100 ml |