Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Rive Cash Men
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 9,99
| Artikel | La Rive Cash Men Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | La Rive |
| Collectie | Cash Men |
| EAN | 5906735234411 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Amber, Grapefruit, Roos, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 9,99 per 100 ml |