€ 1.470,00
Voordeligst€ 750,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/3a/b6/22/1742859183/la-prairie-platinum-rare-cellular-life-lotion-115-ml.jpg?ts=1742859183)
La Prairie Platinum Rare Collection Haute Rejuvenation
Gezichtslotion - Normale huid - 115 ml
Gezichtslotion - Normale huid - 115 ml
€ 750,00
| Artikel | La Prairie Platinum Rare Collection Haute Rejuvenation Gezichtslotion 115 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Platinum Rare Collection Haute Rejuvenation |
| EAN | 7611773133326 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 115 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 652,17 per 100 ml |