€ 1.070,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Platinum Rare Collection Haute Rejuvenation
Oogcrème - Alle huidtypes - 20 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 20 ml
€ 1.070,00
| Artikel | La Prairie Platinum Rare Collection Haute Rejuvenation Oogcrème 20 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Platinum Rare Collection Haute Rejuvenation |
| EAN | 7611773108799 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 20 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 5.350,00 per 100 ml |