€ 135,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cellular Collection
Reinigingslotion - Gevoelige huid - 250 ml
Reinigingslotion - Gevoelige huid - 250 ml
€ 135,00
| Artikel | La Prairie Cellular Collection Reinigingslotion 250 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Cellular Collection |
| EAN | 7611773235211 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingslotion |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 54,00 per 100 ml |