-20%
€ 69,14
Adviesprijs € 86,43Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Ca Sent Beau
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 69,14
| Artikel | Kenzo Ca Sent Beau Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Ca Sent Beau |
| EAN | 3274872420847 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 138,28 per 100 ml |