-21%
€ 47,40
Adviesprijs € 60,00Je bespaart 21%
€ 71,89
Adviesprijs € 91,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 93,22
Adviesprijs € 118,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo Jimmy Choo
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 71,89
| Artikel | Jimmy Choo Jimmy Choo Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | Jimmy Choo |
| EAN | 3386460025485 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Geurfamilie | Chypre |
| Prijs per eenheid | € 119,82 per 100 ml |