€ 50,00
€ 74,00
Voordeligst€ 108,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo Jimmy Choo
Eau de Toilette - 40 ml
Eau de Toilette - 40 ml
€ 50,00
| Artikel | Jimmy Choo Jimmy Choo Eau de Toilette 40 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | Jimmy Choo |
| EAN | 3386460025522 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 40 ml |
| Geurfamilie | Chypre |
| Geurnoten | Peer, Groene noten, Mandarijn |
| Prijs per eenheid | € 125,00 per 100 ml |