Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jil Sander Sun
Douchegel - 150 ml
Douchegel - 150 ml
€ 17,00
| Artikel | Jil Sander Sun Douchegel 150 ml |
| Merk | Jil Sander |
| Collectie | Sun |
| EAN | 3414202901008 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 11,33 per 100 ml |