Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Issey Miyake Le Sel D'Issey
Eau de toilette navulling - 150 ml
Eau de toilette navulling - 150 ml
€ 140,00
| Artikel | Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de toilette navulling 150 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | Le Sel D'Issey |
| EAN | 3423222106331 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de toilette navulling |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 93,33 per 100 ml |