Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS THE SCENT
Douchegel - 150 ml
Douchegel - 150 ml
€ 34,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT Douchegel 150 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT |
| EAN | 0737052992860 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Maninka, Leer, Gember |
| Prijs per eenheid | € 22,67 per 100 ml |