€ 70,00
€ 91,00
€ 119,00
Voordeligst€ 163,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 91,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED |
| EAN | 0737052351018 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Kaneel, Ceder, Appel, Geranium, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 182,00 per 100 ml |