€ 96,00
€ 126,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED Infinite
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 96,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Infinite Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Infinite |
| EAN | 3614228220903 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Appel, Lavendel, Mandarijn, Olijfboom |
| Prijs per eenheid | € 192,00 per 100 ml |