€ 35,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 150 ml
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 150 ml
€ 35,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Deodorant spray (oud) 150 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED |
| EAN | 0737052355054 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant spray (oud) |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Kaneel, Ceder, Appel, Geranium, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 23,33 per 100 ml |