€ 101,00
€ 132,00
Voordeligst€ 180,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 132,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED |
| EAN | 3614229828535 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Vetiver, Bergamot, Appel, Kardemom |
| Prijs per eenheid | € 132,00 per 100 ml |