Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS ALIVE
Deodorant spray (oud) - 100 ml
Deodorant spray (oud) - 100 ml
€ 46,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS ALIVE Deodorant spray (oud) 100 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS ALIVE |
| EAN | 3614229371611 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Deodorant spray (oud) |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Appel, Vanille, Jasmijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 46,00 per 100 ml |