Voordeligst€ 119,00
€ 123,98
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED Tonic
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 119,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Tonic Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Tonic |
| EAN | 8005610255668 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Hout, Kaneel, Citrus, Appel, Gember |
| Prijs per eenheid | € 119,00 per 100 ml |