€ 40,00
€ 92,00
€ 135,00
Voordeligst€ 161,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Revitalizing Supreme +
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 15 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 40,00
| Artikel | Estée Lauder Revitalizing Supreme + Gezichtscrème 15 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Revitalizing Supreme + |
| EAN | 0887167575004 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 266,67 per 100 ml |