€ 142,00
€ 145,00
Voordeligst€ 119,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2a/f4/64/1746080523/887167772717.png?ts=1746080523)
Estée Lauder Revitalizing Supreme +
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 119,00
| Artikel | Estée Lauder Revitalizing Supreme + Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Revitalizing Supreme + |
| EAN | 0887167772717 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 238,00 per 100 ml |