€ 20,00
€ 45,00
€ 39,00
Voordeligst€ 65,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder DayWear
Gezichtscrème - Gecombineerde huid - 30 ml
Gezichtscrème - Gecombineerde huid - 30 ml
€ 39,00
| Artikel | Estée Lauder DayWear Gezichtscrème 30 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | DayWear |
| EAN | 0027131833055 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 30 ml |
| SPF | 15 |
| Huidtype | Gecombineerde huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 130,00 per 100 ml |