-21%
€ 23,66
Adviesprijs € 29,95Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/10/2a/6f/1744153319/3350900002640_0.jpg?ts=1744153319)
Embryolisse Anti-Imperfection
Serum - zz - Gecombineerde tot vette huid - 30 ml
Serum - zz - Gecombineerde tot vette huid - 30 ml
€ 23,66
| Artikel | Embryolisse Anti-Imperfection Serum 30 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Anti-Imperfection |
| EAN | 3350900002640 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | zz - Gecombineerde tot vette huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 78,87 per 100 ml |