€ 160,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
€ 160,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de parfum navulling 150 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Q by Dolce & Gabbana |
| EAN | 8057971187898 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Navulling |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Amber, Bergamot, Muskus, Vanille, Limoen, Ylang-Ylang, Mandarijn, Houtnoten, Jasmijn, Roos |
| Prijs per eenheid | € 106,67 per 100 ml |