-20%
€ 91,20
Adviesprijs € 114,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana L'Imperatrice
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 91,20
| Artikel | Dolce & Gabbana L'Imperatrice Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | L'Imperatrice |
| EAN | 8057971182053 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Citrus |
| Prijs per eenheid | € 91,20 per 100 ml |