Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Intenso Intenso
Eau de Parfum - 200 ml
Eau de Parfum - 200 ml
€ 167,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Intenso Intenso Eau de Parfum 200 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Intenso Intenso |
| EAN | 8057971180462 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 200 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 83,50 per 100 ml |