Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Aftershave lotion - 50 ml
Aftershave lotion - 50 ml
72,00 €
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Aftershave lotion 50 ml |
| Marke | Hugo Boss |
| Kollektion | BOSS BOTTLED |
| EAN | 0737052351155 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Aftershave lotion |
| Volumen | 50 ml |
| Behälter | Spray |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Duftnoten | Vetiver, Kaneel, Ceder, Appel, Geranium, Sandelhout |
| Preis pro Einheit | 144,00 € pro 100 ml |