Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
35,00 €
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Douchegel 200 ml |
| Marke | Hugo Boss |
| Kollektion | BOSS BOTTLED |
| EAN | 3616301642459 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Preis pro Einheit | 17,50 € pro 100 ml |