96,00 €
126,00 €
Am Günstigsten172,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED Infinite
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
96,00 €
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Infinite Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Hugo Boss |
| Kollektion | BOSS BOTTLED Infinite |
| EAN | 3614228220903 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Duftnoten | Appel, Lavendel, Mandarijn, Olijfboom |
| Preis pro Einheit | 192,00 € pro 100 ml |