Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/99/43/94/1755582105/3616306096233.jpg?ts=1755582105)
Hugo Boss BOSS BOTTLED Beyond
Douchegel - 200 ml
Douchegel - 200 ml
39,00 €
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Beyond Douchegel 200 ml |
| Marke | Hugo Boss |
| Kollektion | BOSS BOTTLED Beyond |
| EAN | 3616306096233 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 200 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Preis pro Einheit | 19,50 € pro 100 ml |