101,00 €
132,00 €
Am Günstigsten180,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
101,00 €
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Hugo Boss |
| Kollektion | BOSS BOTTLED |
| EAN | 3614229828559 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Duftnoten | Vetiver, Bergamot, Appel, Kardemom |
| Preis pro Einheit | 202,00 € pro 100 ml |