105,00 €
137,00 €
Am Günstigsten189,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
105,00 €
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Parfum 50 ml |
| Marke | Hugo Boss |
| Kollektion | BOSS BOTTLED |
| EAN | 3616303173081 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Duftnoten | Wierook, Iris, Mandarijn, Leer, Vijgenboom |
| Preis pro Einheit | 210,00 € pro 100 ml |