35,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 150 ml
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 150 ml
35,00 €
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Deodorant spray (oud) 150 ml |
| Marke | Hugo Boss |
| Kollektion | BOSS BOTTLED |
| EAN | 0737052355054 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Deodorant spray (oud) |
| Volumen | 150 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Duftnoten | Vetiver, Kaneel, Ceder, Appel, Geranium, Sandelhout |
| Preis pro Einheit | 23,33 € pro 100 ml |