101,00 €
Am Günstigsten132,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d2/b1/35/1746081756/3616305821072.jpg?ts=1746081756)
Hugo Boss BOSS BOTTLED Bold Citrus
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
101,00 €
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Bold Citrus Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Hugo Boss |
| Kollektion | BOSS BOTTLED Bold Citrus |
| EAN | 3616305821072 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Preis pro Einheit | 202,00 € pro 100 ml |