Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Color WOW Money
Conditioner - Normale huid - 150 ml
Conditioner - Normale huid - 150 ml
€ 37,00
| Artikel | Color WOW Money Conditioner 150 ml |
| Merk | Color WOW |
| Collectie | Money |
| EAN | 5060150185731 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Conditioner |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 24,67 per 100 ml |