€ 75,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Rigenera
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 75,00
| Artikel | Collistar Rigenera Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Rigenera |
| EAN | 8015150248044 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Prijs per eenheid | € 150,00 per 100 ml |