Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar NOT Matte Base
Primer - 30 ml
Primer - 30 ml
€ 31,00
| Artikel | Collistar NOT Matte Base Primer 30 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | NOT Matte Base |
| EAN | 8015150189019 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | Primer |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 103,33 per 100 ml |