-21%
€ 63,20
Adviesprijs € 80,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/3a/f1/51/1743755244/6a79546a-3afe-40b2-a690-e643525f4427.png?ts=1743755244)
Collistar Futura Revitalizing
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 63,20
| Artikel | Collistar Futura Revitalizing Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Futura Revitalizing |
| EAN | 8015150005593 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 126,40 per 100 ml |