-21%
€ 63,20
Adviesprijs € 80,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f7/7f/ea/1743755238/91e4672a-8a4d-4e4b-922e-6b9885c7d294.png?ts=1743755238)
Collistar Futura Revitalizing
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 63,20
| Artikel | Collistar Futura Revitalizing Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Futura Revitalizing |
| EAN | 8015150005586 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 126,40 per 100 ml |