€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Oil
Haarolie - Alle huidtypes - 100 ml
Haarolie - Alle huidtypes - 100 ml
€ 30,00
| Artikel | Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Oil Haarolie 100 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Attivi Puri Phyto-Keratin Oil |
| EAN | 8015150297226 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarolie |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 30,00 per 100 ml |