Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Acqua Attiva
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 59,00
| Artikel | Collistar Acqua Attiva Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Acqua Attiva |
| EAN | 8015150285452 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Citrus |
| Prijs per eenheid | € 59,00 per 100 ml |