Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Sun-Kissed
Zelfbruinende gel - Vette huid - 30 ml
Zelfbruinende gel - Vette huid - 30 ml
€ 42,50
| Artikel | Clinique Sun-Kissed Zelfbruinende gel 30 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Sun-Kissed |
| EAN | 0020714795689 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Zelfbruinende gel |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Vette huid |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 141,67 per 100 ml |
