€ 53,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Aromatics Elixir
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
€ 53,00
| Artikel | Clinique Aromatics Elixir Douchegel 200 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Aromatics Elixir |
| EAN | 0020714012779 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 26,50 per 100 ml |
