€ 43,00
€ 29,50
€ 29,50
Voordeligst€ 29,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique All About Clean
Reinigingsgel - zz - Gecombineerde tot vette huid - 200 ml
Reinigingsgel - zz - Gecombineerde tot vette huid - 200 ml
€ 29,50
| Artikel | Clinique All About Clean Reinigingsgel 200 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | All About Clean |
| EAN | 0020714227685 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsgel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | zz - Gecombineerde tot vette huid |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 14,75 per 100 ml |
