€ 12,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique All About Clean
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 30 ml
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 30 ml
€ 12,00
| Artikel | Clinique All About Clean Reinigingsschuim 30 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | All About Clean |
| EAN | 0192333111291 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 40,00 per 100 ml |
