€ 13,00
€ 30,00
€ 30,00
€ 30,00
€ 30,00
€ 30,00
€ 49,00
€ 49,00
€ 49,00
€ 49,00
€ 49,00
Voordeligst€ 51,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique 3-Step System Step 2: Exfoliate
Reinigingslotion - Vette huid, zz - Onzuivere huid - 200 ml
Reinigingslotion - Vette huid, zz - Onzuivere huid - 200 ml
€ 30,00
| Artikel | Clinique 3-Step System Step 2: Exfoliate Reinigingslotion 200 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | 3-Step System Step 2: Exfoliate |
| EAN | 0020714462789 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingslotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Vette huid, zz - Onzuivere huid |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 15,00 per 100 ml |
