€ 23,50
€ 23,50
Voordeligst€ 39,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique 3-Step System Step 3: Moisturize
Gezichtslotion - zz - Droge tot zeer droge huid - 125 ml
Gezichtslotion - zz - Droge tot zeer droge huid - 125 ml
€ 39,00
| Artikel | Clinique 3-Step System Step 3: Moisturize Gezichtslotion 125 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | 3-Step System Step 3: Moisturize |
| EAN | 0020714598907 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | zz - Droge tot zeer droge huid |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 31,20 per 100 ml |
