€ 22,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Pure-Reset
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 150 ml
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 150 ml
€ 22,00
| Artikel | Clarins Pure-Reset Gezichtslotion 150 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Pure-Reset |
| EAN | 3666057218828 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 14,67 per 100 ml |