€ 28,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Vinotherapist™
Bodybutter - Alle huidtypes - 250 ml
Bodybutter - Alle huidtypes - 250 ml
€ 28,50
| Artikel | Caudalie Vinotherapist™ Bodybutter 250 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Vinotherapist™ |
| EAN | 3522930003625 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodybutter |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Balm |
| Prijs per eenheid | € 11,40 per 100 ml |