€ 38,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Huile de Nuit Détox
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 30 ml
€ 38,00
| Artikel | Caudalie Huile de Nuit Détox Gezichtsolie 30 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Huile de Nuit Détox |
| EAN | 3522930004332 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsolie |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 126,67 per 100 ml |