Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Thé des Vignes
Handcrème - 75 ml
Handcrème - 75 ml
€ 9,90
| Artikel | Caudalie Thé des Vignes Handcrème 75 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Thé des Vignes |
| EAN | 3522930003717 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 75 ml |
| Prijs per eenheid | € 13,20 per 100 ml |